Nezávazné setkání s technickým poradcem – projektantem

V případě, že uvažujete o přípravě projektu nebo instalaci rovnotlakého větrání, teplovzdušného vytápění nebo rekonstrukci či stavbě domu, kde by jste chtěli systémy vzduchotechniky a zdrojů tepla a potřebujete základní informace,  vysvětlení a odpovědi na Vaše dotazy, můžete nás kontaktovat. Dle místa bydliště nebo dle Vašich možností zajistíme schůzku buď na centrále ATREA, nebo u některého z našich kolegů – projektantů dle místa jejich sídla. Při osobním setkání Vám budou představeny naše výrobky a systémy, proveden výběr systémů vhodných pro vaši realizaci, zodpovězeny dotazy a případně navržen další postup.

Projekty

V současné době spolupracujeme s několika desítkami projektantů po celé republice, kteří pravidelně navštěvují naše odborná školení pro projektování našich výrobků a systémů. Seznam těchto osob a firem naleznete v sekci spolupracující a servisní firmy. Kromě vlastního projektu větrání a vytápění zajišťují a provádí energetické posouzení objektů, výpočty průkazů energetické náročnosti budov atd. V případě vašeho požadavku zašleme nejvhodnější kontakt na kolegu – projektanta.

Realizace

Samotná realizace je nejdůležitější fází celého projektu. Hlavně u objektů, kde je více navazujících dodavatelů stavby je vhodné mít stavební dozor. Pro realizaci VZT a UT systému je vhodné zvolit kvalitní a prověřenou montážní firmu, která zajistí celkovou dodávku jak části VZT, tak i UT vč. koordinace s profesí elektro a ZTI. V sekci spolupracující a servisní firmy naleznete několik desítek autorizovaných montážních firem. Sami si můžete uspořádat výběrové řízení a vybrat si nejvhodnější firmu na základě ceny, termínů dodávek, rozsahu služeb a záruky. Nedílnou částí je zprovoznění zařízení, které může provádět servisní technik s oprávněním ATREA pro konkrétní výrobní segment.
Pokud Vaše montážní topenářská firma nemá oprávnění a nemá zkušenosti s realizací VZT systémů ATREA, nabízíme jejich bezplatné proškolení a dle domluvy zajištění kontroly provádění na stavbě.

Záruční a pozáruční servis

Nejlepším řešením, jak udržet systém v dobré kondici, je uzavřít servisní dohodu s montážní firmou, která systém instaluje. V případě, že se nedohodnete, můžete kontaktovat někoho ze servisních firem v sekci spolupracující a servisní firmy.
Samozřejmostí je pro nenadálé události i zajištění servisu – kontaktovat nás můžete na servis@atrea.cz . Věříme však, že tuto adresu nebudete muset využít.