VARIANT 2 / kuchyňské digestoře

Digestoře VARIANT 2 

Digestoř s integrovaným přívodem čerstvého vzduchu, vhodná pro malé a střední kuchyně. Digestoř je vybavena filtrací, osvětlením, vaničkou pro záchyt kondenzátu a kruhovými směrově nastavitelnými vyústkami.

Integrace odsávání s přívodem vzduchu do jednoho zařízení vylučuje ostatní neestetické rozvody v prostoru kuchyně. Distribuce čerstvého vzduchu digestoří zajišťuje optimální prodění vzduchu v kuchyni, a tím podporuje účinnost odsávání. Doporučujeme dodat jako systém s kompaktní větrací jednotkou DUPLEX a automatickou regulací provozu.

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně?

V této sekci se dozvíte vše o správném návrhu systémů a čeho se vyvarovat. Určeno hlavně pro provozovatele stravovacíh zařízení.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře a regulace. Vše získáte od jednoho výrobce s jednou zárukou až na 5 let.

reference

Co nabízíme?

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace, montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A-Z