GRANDE / kuchyňské digestoře

Digestoře

Kuchyňské digestoře GRANDE zajišťují učinný odtah s filtrací odpadního vzduchu nad kuchyňskými spotřebiči pro kuchyně všech velikostí a sestav, na zakázku i s automatickou regulací provozu.

Digestoře se dodávají v typových rozměrech dle tabulek, případně lze dodat za příplatek digestoře v atypických rozměrech v uvedeném rozsahu, s jednotnou výškou 435 mm. Digestoře řady GRANDE jsou zhotoveny z nerezového plechu ČSN 17240 (AISI 304). Filtraci odsávaného vzduchu zajišťují kazetové tukové odlučovače o rozměru 400×400 mm s vysokou účinností. Digestoře jsou standardně osazeny vysouvacími sběrači tuku, úspornějším LED osvětlením, připojovací svorkovnicí a volitelně bezdrátovým vypínačem osvětlení.

Odsávací hrdla jsou kruhového nebo obdélníkového průřezu umístěna shora. Digestoře se zavěšují na závěsné tyče M8 kotvené rozpíracími kotvami do stropu v rozteči dle schématu.

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně?

V této sekci se dozvíte vše o správném návrhu systémů a čeho se vyvarovat. Určeno hlavně pro provozovatele stravovacíh zařízení.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře a regulace. Vše získáte od jednoho výrobce s jednou zárukou až na 5 let.

reference

Co nabízíme?

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace, montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A-Z