MODIS 2 / kuchyňské digestoře

Digestoře MODIS 2 

Digestoře MODIS 2 byly navrženy jako stavebnicový systém, který  umožňuje zvolit dodávku vcelku nebo sestavení přímo na stavbě svépomocí dle jednoduchého návodu. Na výrobu je použit výhradně nerezový plech AISI 304 tloušťky 1 mm, který zajišťuje odpovídající odolnost proti vysoké teplotě, vlhkosti a organickým sloučeninám. Typ MODIS 2 je první zařízení, ve kterém je použito svítidlo vlastní konstrukce v nerezovém plášti s krytím IP54 a teplotní odolností do 60 °C. Provedení svítidla zajišťuje požadovanou intenzitu a rovnoměrnost osvětlení na pracovní ploše. K filtraci neboli odlučování tuků z odpadního vzduchu jsou použity tahokové filtry typu MODIS  400 × 400 s účinností až 90 %.

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně?

V této sekci se dozvíte vše o správném návrhu systémů a čeho se vyvarovat. Určeno hlavně pro provozovatele stravovacíh zařízení.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře a regulace. Vše získáte od jednoho výrobce s jednou zárukou až na 5 let.

reference

Co nabízíme?

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace, montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A-Z