Zakázka od A do Z

Nezávazné setkání s technicko-obchodním zástupcem

V případě, že uvažujete o instalaci větracího a klimatizačního systému a potřebujete zjistit základní informace, můžete kontaktovat příslušného technicko-obchodního zástupce. Při osobním setkání Vám představí naše výrobky a systémy, zodpoví Vaše dotazy a případně nevrhne další postup. Kontaktní údaje a regionální rozdělení technicko-obchodních zástupců naleznete zde.

Návrh formou studie

V rámci problematiky větrání (velko)kuchyní je možné vypracovat studii, která obsahuje posouzení stávajícího stavu, návrh koncepce nového systému, aproximativní rozpočet nákladů a v neposlední řadě ekonomické hodnocení návratnosti investic. Výhodou těchto studií je získání všech potřebných informací za minimální cenu.

Projekty

V současné době spolupracujeme s několika desítkami projektantů po celé republice, kteří pravidelně navštěvují naše odborná školení a jsou certifikováni pro projektování našich výrobků a systémů. Seznam těchto osob a firem naleznete v sekci spolupracující a servisní firmy nebo kontaktujte svého technicko-obchodního zástupce, který Vám doporučí vhodnou osobu nebo firmu ve Vašem regionu.

Realizace

Samotná realizace je nejdůležitější fází celého projektu a je nutné zvolit kvalitní a prověření montážní firmu. V sekci spolupracující a servisní firmy naleznete několik desítek autorizovaných firem. Sami si můžete uspořádat výběrové řízení a vybrat si nejvhodnější firmu na základě ceny, termínů dodávek, rozsahu služeb a záruky.

Záruční a pozáruční servis

Nejlepším řešením jak udržet systém v dobré kondici, je uzavřít servisní smlouvu s montážní firmou, která systém montuje. V případě, že se nedohodnete, můžete kontaktovat někoho ze servisních firem v sekci spolupracující a servisní firmy.