DUPLEX 770 a 1000 Inter-H

Univerzální větrací jednotky Univerzální větrací jednotky DUPLEX Inter-H 

Decentrální interiérové větrací jednotky DUPLEX 770 a 1000 Inter-H s rekuperací tepla pro podstropní instalaci. Vyznačují se vysokou účinností zpětného získávání tepla, velmi nízkou hlučností, nízkým instalovaným elektrickým příkonem a minimální projektovou přípravou a náročností instalace díky rozdělení na výkonovou a tlumičovou část. Jednotky obsahují pružně uložené EC ventilátory, plastový protiproudý výměník tepla, předehřívač, výsuvný filtr přiváděného vzduchu, dvojici filtrů odváděného vzduchu, by-pass klapku pro obtok rekuperačního výměníku v režimu freecooling, samotahové uzavírací klapky, kulisové akustické tlumiče, standardně integrované čidlo CO2 a regulaci ATREA aMotion pro řízení všech potřebných funkcí. Bezodtoková vana kondenzátu je vyhřívaná elektrickým článkem s automatickým spínáním.

Jednotky řady DUPLEX 770 a 1000 Inter-H jsou určeny pro rovnotlaké větrání školních učeben, velkoprostorových kanceláří, provozoven, restaurací, obchodů, všude tam, kde je vyžadována jejich přímá vestavba do vnitřních pobytových prostor s požadovanou minimální hladinou akustického tlaku.

Plášť je z lakovaného plechu v bílé barvě (RAL 9010). Přístup do jednotky je zajištěn dveřmi. Po otevření dveří je možné snadné odpojení veškerého napájení jednotky pomocí servisního vypínače a výměna výsuvného filtru přiváděného vzduchu.

Jednotky mohou být dodávány s volitelným příslušenstvím: elektrický vestavný dohřívač a výsuvný filtr ISO ePM1 55% (F7) přiváděného vzduchu.

 [PDF]    Marketingový katalog Inter-H

 [PDF]    Technický list DUPLEX 770 a 1000 Inter-H

 [PDF]    Produktový leták DUPLEX 770 a 1000 Inter-H

[ATREA] Návrhový software

Správný návrh vzduchotechnických (VZT) systémů občanských a průmyslových staveb

Protože jde o širokou škálu provozů, lze konstatovat pouze několik obecných zásad.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře, větrací jednotky rodinných domů a bytů a regulace těchto systémů.

reference

Co nabízíme

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace (zprostředkovaně nezávislými projekčními firmami), montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A do Z