DUPLEX 1400–2400 Silent-N

Univerzální větrací jednotky DUPLEX 1400–2400 Silent-N 

Kompaktní nástřešní větrací jednotky s protiproudým rekuperačním výměníkem a integrovanými tlumiči hluku. Jednotky jsou vyráběny ve dvou velikostech DUPLEX 1400 a 2400 Silent-N a jsou určeny pro větrání všech typů občanských a bytových staveb, kde je kladen důraz na tichý provoz a malou zastavěnou plochu. Integrované tlumiče hluku a vyústění přímo pod jednotkou na straně přívodního a odtahovaného vzduchu eliminují konvenční řešení s nástřešním VZT potrubím a tlumiči.

Jednotky jsou vybaveny základovým rámem se stavitelným zakončením pro vyrovnání do správné polohy a jsou opatřeny izolátory chvění, které zabraňují přenosu vibrací do stavebních konstrukcí. V nabídce je několik stupňů vestavěných regulací až po nejvyšší řadu regulace RD5 s integrovaným web serverem a připojením k internetu, týdenním režimem, automatickou protimrazovou ochranou rekuperátoru, možností regulace na konstantní průtok nebo tlak a řízení výkonu jednotky na základě čidel (např. CO2).

 [PDF]    Marketingový katalog DUPLEX Silent-N

 [PDF]    Technický list DUPLEX 1400–2400 Silent-N

[ATREA] Návrhový software

Správný návrh vzduchotechnických (VZT) systémů občanských a průmyslových staveb

Protože jde o širokou škálu provozů, lze konstatovat pouze několik obecných zásad.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře, větrací jednotky rodinných domů a bytů a regulace těchto systémů.

reference

Co nabízíme

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace (zprostředkovaně nezávislými projekčními firmami), montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A do Z