Návrhový program jednotek DUPLEX 8.50

Datum: 17.2.2017

Aktuality

Vážení přátelé,

Dne 15. 2. 2017 byla vydána nová verze 8.50 návrhového programu jednotek DUPLEX.

Do návrhového programu byly především doplněny nové a také dosud největší velikosti univerzálních větracích jednotek s rekuperací tepla:

  • DUPLEX Multi 10.000 a 11.000 - ve vnitřním i nástřešním provedení
  • DUPLEX MultiEco 7.500 a 9.000 - ve vnitřním i nástřešním provedení
  • DUPLEX Basic 12.100 a 15.100 - ve vnitřním i nástřešním provedení

Jednotky DUPLEX Multi a MultiEco najdou uplatnění především pro větrání s vysokou účinností rekuperace rozlehlejších komerčních objektů. Jednotky DUPLEX Basic jsou určeny pro procesní větrání např. velkokuchyní, výhodně je lze propojit s našimi odsávacími digestořemi nebo větracími stropy. Všechny nové jednotky mají, jak je ostatně zvykem u všech jednotek řady DUPLEX, širokou škálu volitelného příslušenství, vestavěné regulace a možnosti individuálních přizpůsobení požadavkům projektu. Bližší informace včetně katalogových listů obdržíte v samostatném sdělení v nejbližších dnech.

Další novinou v návrhovém programu je nová regulace řady CPM, která rozšiřuje nabízenou škálu vestavěných regulací. Nová regulace CPM je velmi podobná současně dodávané regulaci CPA, navíc ale umožňuje řízení chlazení – jak přímého tak vodního. Nabízí tak unikátní kombinaci ceny a regulačních schopností. To vše včetně dotykového grafického displeje.

Novou verzi programu si prosím stáhněte na specializované straně nebo využijte funkci „Zjistit novější verzi“ v menu Nápověda v programu.

Příjemnou práci s programem přeje

Daniel Morávek a celý tým podílející se na vývoji tohoto programu
ATREA s.r.o.