Aktuality
obrázek

7.10.2021 Nadace ATREA – podpora obnovy ZŠ v Moravské Nové Vsi

autor: ATREA s.r.o.
Nadační fond společnosti ATREA se připojil ke společné sbírce pořádanou na obnovu základní školy v Moravské Nové Vsi, kterou poškodilo ničivé tornádo.

obrázek

26.7.2021 Nadace ATREA – spolupráce se znesnaze21.cz

autor: ATREA s.r.o.
Nadační fond ATREA má tu čest spolupracovat s dárcovskou platformou www.znesnaze21.cz, která pomáhá lidem, kteří to potřebují.

obrázek

4.5.2021 Nadace ATREA podpořila záchranku

autor: ATREA s.r.o.
Nadační fond ATREA podpořil v nejexponovanější čas pandemie také často opomíjené hrdiny covidové krize – záchranáře, řidiče sanitek a operátorky.

obrázek

19.3.2021 ATREA pomáhá JIP chirurgii KNL

autor: ATREA s.r.o.
I přes těžkou dobu nechceme zapomínat na ostatní, kterým můžeme trochu pomoci. Tentokrát na oddělení JIP chirurgie Krajské nemocnice Liberec.

obrázek

24.2.2021 ATREA pomáhá

autor: ATREA s.r.o.
I přes těžkou dobu nechceme zapomínat na ostatní, kterým můžeme trochu pomoci.

obrázek

19.6.2019 Internetové stránky www.rekuperace.cz

autor: Kateřina Konopásek
Internetové stránky www.rekuperace.cz letos oslavily 3 roky od spuštění. Zasloužila si tedy renovaci :-). A co je na stránkách nového? Vylepšili jsme hledání na stránkách, které tam v začátcích nebylo, také jsme udělali sekci články, kterou jsme dále rozčlenili do podsekcí. A v neposlední řadě jsme přidali formulář na konzultace, o které je velký zájem. Podívejte se sami :-)

obrázek

13.6.2019 Úspěšná certifikace výrobků podle směrnice VDI 6022

autor: Kateřina Konopásek
Udržet laťku vysoko není jednoduché. Dlouhodobě se nám daří plnit nejpřísnější požadavky na kvalitu výrobků, což na konci března 2019 potvrdil i nezávislý audit TÜV SÜD institutu v Německu.

obrázek

3.5.2018 ATREA se připojila k Asociaci Eurovent

autor: ATREA s.r.o.
Po oficiálním schválení Eurovent představenstvem se společnost ATREA s.r.o. oficiálně stala členem sdružení Eurovent. Ryze česká, rodinná firma sídlící v České republice v Jablonci nad Nisou je lídrem ve výrobě zařízení pro ventilaci a rekuperaci tepla a je domovem týmu špičkových a zkušených profesionálů.