Nová jednotka pro větrání rodinných domů

Datum: 12/2000

Zcela novou větrací jednotku pro komfortní a ekonomické centrální větrání s rekuperací tepla rodinných domů představila na letošní výstavě Aqua-Therm společnost ATREA s.r.o., Jablonec n. N.
Větrací jednotka DUPLEX 300 EC se vyznačuje především vysokou účinností rekuperace (až 80 %), standardně vestavěným by-passem s automatickým řízením a univerzální možností instalace ve všech polohách (nástěnná, podlahová, podstropní). Pro pohon jsou použity nejmodernější elektronicky řízené motory s regulací výkonu typu EC s nízkým příkonem.
Jednotka se dodává s komfortní digitální regulací, s výjimečně jednoduchým ovládáním, volitelně ji lze doplnit vodním nebo elektrickým ohřívačem.
Díky svým parametrům by měla tato jednotka nalézt uplatnění nejen ve všech nízkoenergetických a tzv. pasivních rodinných domech, ale i například při rekonstrukci stávajících bytů a rodinných domů.

Výrobu nové větrací jednotky pro komfortní a ekonomické centrální větrání s rekuperací tepla rodinných domů zahájila společnost ATREA s.r.o. Svými parametry splňuje požadavky pro nízkoenergetické a tzv. pasivní rodinné domy, své uplatnění však najde například i při rekonstrukci stávajících bytů a rodinných domů.
Jednotka s označením DUPLEX 300 EC se vyznačuje především vysokou účinností rekuperace (až 80 %), použitými ventilátory nejmodernější konstrukce s regulací výkonu a možnostmi instalace. Jednotka se dodává s komfortní digitální regulací s výjimečně jednoduchým ovládáním. Volitelně ji lze dovybavit vodním nebo elektrickým ohřívačem.