Čestné uznání AQUA-THERM 2001

Datum: rok 2001
Na mezinárodním odborném veletrhu AQUA-THERM 2001 obdržel "Čestné uznání za nejlepší exponát" výrobek společnosti ATREA s.r.o. Jablonec nad Nisou - Větrací a osvětlovací strop SKV.
Kuchyňské stropy SKV jsou určeny pro komfortní větrání a dokonalé osvětlení prostorů velkokuchyní. Zajišťují současně odtah i přívod vzduchu a velkoplošné umělé osvětlení s vysokou rovnoměrností. Standardně jsou osazeny tukovými filtry pro vysoce účinné odloučení tukových aerosolů.
Stropy SKV mohou být vybaveny účinnými systémy pro úsporu energie - zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu (rekuperací) a systémem automatického řízení výkonu větrání podle okamžité teplotní zátěže.
Stropy SKV se vyznačují moderním a atraktivním designem, rovnoměrným osvětlením pracovních ploch, nízkými pořizovacími náklady i jednoduchou údržbou. Uzavřený systém odsávání vylučuje znečištění uzavřeného stavebního podhledu, a tím prakticky vylučuje výskyt plísní.
Stropy SKV se vyrábí v několika typových modifikacích, a lze je výhodně použít i pro velmi nízké prostory kuchyní při rekonstrukcích.