AktualityJsme dynamicky rozvíjející se společnost střední velikosti s dnes již více než dvacetiletou tradicí. Jsme jedna z vedoucích společností na trhu rekuperace tepla a vzduchotechniky. Naše výrobky a řešení se značkou „Made in Czech Republic“ jsou velmi dobře známé ve více než dvaceti evropských zemích. Díky neustále většímu tlaku na úspory energií a hlavně kvalitu vnitřního prostředí budov je obor, ve kterém podnikáme, stále více atraktivnější a roste počet uživatelů našich výrobků. Naše výrobky jsou používány ve všech typech domů – ve školách, školkách, restauracích, kinech, divadlech, obchodech, tělocvičnách, průmyslu, bazénech a v neposlední řadě i v nových rodinných a bytových domech.

Abychom mohli dodržet závazky vůči našim zákazníkům, dodávat naše výrobky včas a v odpovídající kvalitě, a v neposlední řadě abychom byli stále na špičce vývoje, je nutné rozšířit náš tým o další kolegy.

Jestliže Vás zaujaly naše výrobky i naše filozofie a chcete být součástí perspektivního výrobního oboru a podílet se na jeho rozvoji, potom se prosím podívejte níže, zda některá volná pracovní pozice není ta pravá pro Vás.

13.10.2017 Nákupčí

autor:
Náplň práce:
Odpovědnost za včasné objednání materiálu, vystavování poptávek a vyhodnocování cenových nabídek. Dále údržba nákupních dat v informačním systému a spolupráce na přípravě výběrových řízení.

17.3.2017 ADMINISTRATIVNĚ-TECHNICKÁ PODPORA SE SÍDLEM V BRNĚ

autor:
ADMINISTRATIVNĚ-TECHNICKÁ PODPORA OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO OBLAST JIHOMORAVSKÝ...

19.7.2017 Technik v oboru chladivových systémů a tepelných čerpadel

autor:
Náplň práce:
komplexní systémový přístup od ekonomického návrhu energetické koncepce až po vývoj, koordinaci výroby a montáže zařízení.

19.7.2017 Elektrotechnik vývoje vzduchotechnických a topných systémů

autor:
Náplň práce:
Vývoj řídících systémů pro vzduchotechnické jednotky, tepelná čerpadla a další prvky TZB v moderních domech. Testování a specifikace regulačních algoritmů, technická podpora při uvádění do provozu, testování nově vyvíjené regulace na reálných zařízeních, školení v tuzemsku i zahraničí.

19.7.2017 Vedoucí výzkumu a vývoje

autor:
Náplň práce:
Řízení projektů vývoje, vedení výzkumu a vývoje, inovace výrobků, tvorba návrhů vývojového řešení, sledování trendů v oboru, práce na vizích a směřování celé společnosti.