ATREA s.r.o. www.atrea.cz

DUPLEX 650–6000 Flexi 3

Univerzální větrací jednotky Kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX 650–6000 Flexi 3 

Třetí generace sériově vyráběných kompaktních jednotek DUPLEX Flexi 3 navazuje na velmi úspěšnou řadu DUPLEX Flexi a nabízí širokou řadu se vzduchovými výkony od 650 do 6000 m3/h (nominální výkony s tlakovou rezervou 250 Pa).

Jednotky se dodávají v univerzálním provedení, které umožňuje osazení v parapetní poloze a podstropní poloze. Parapetní provedení navíc lze využít ve vnitřním i venkovním prostředí. Další unikátní funkcí je možnost zařízení stranově otočit, tzn. že lze zaměnit přiváděný a odváděný vzduch. Tím je zajištěna vysoká variabilita při instalaci na stavbě.

Volitelné příslušenství (teplovodní ohřívač, přímý výparník, uzavírací klapky, pružné manžety atd.) je určeno převážně pro instalaci zvenku. Jednotky lze dle požadavků na funkci, komfort a obsluhu vybavit některým z nabízených typů regulace a řídit je manuálně, časovým programem nebo na základě čidel (např. vlhkostní, CO2 apod.). Jednotky mohou být dodány v tzv. hygienickém provedení dle VDI 6022.

[PDF] Marketingový katalog DUPLEX 650–6000 Flexi 3

[PDF] Technický list DUPLEX 650–6000 Flexi 3

[ATREA] Návrhový software

Správný návrh vzduchotechnických (VZT) systémů občanských a průmyslových staveb

Protože jde o širokou škálu provozů, lze konstatovat pouze několik obecných zásad.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře, větrací jednotky rodinných domů a bytů a regulace těchto systémů.

reference

Co nabízíme

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace (zprostředkovaně nezávislými projekčními firmami), montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A do Z

© ATREA s. r. o. 1998-2022