DUPLEX 650–3600 Flexi

Univerzální větrací jednotky Kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX 650–3600 Flexi 

Sériově vyráběné univerzální kompaktní VZT jednotky s protiproudým rekuperačním výměníkem s účinností 80 až 93 % a vysoce účinnými EC ventilátory určené pro instalaci do vnitřního prostředí. Jednotky se dodávají v univerzálním provedení, které umožňuje jak osazení v parapetní poloze, tak i podstropní. Jednotky je možno navíc při instalaci stranově otočit, tzn. že lze zaměnit přiváděný a odváděný vzduch. Tím je zajištěna vysoká variabilita při instalaci na stavbě. Volitelné příslušenství (teplovodní ohřívač, uzavírací klapky atd.) je určeno převážně pro instalaci zvenku. Jednotky lze dle požadavků na funkci, komfort a obsluhu vybavit některým z nabízených typů regulace a řídit je manuálně, časovým programem nebo na základě čidel (např. vlhkostní, CO2 apod.). Jednotky mohou být dodány v tzv. hygienickém provedení s certifikátem německého institutu pro hygienu VZT zařízení ILH Berlín.

PHI LogoCertifikát TÜV

[PDF] Marketingový katalog DUPLEX 650–3600 Flexi

[PDF] Technický list DUPLEX 650–3600 Flexi

[ATREA] Návrhový software

Správný návrh vzduchotechnických (VZT) systémů občanských a průmyslových staveb

Protože jde o širokou škálu provozů, lze konstatovat pouze několik obecných zásad.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře, větrací jednotky rodinných domů a bytů a regulace těchto systémů.

reference

Co nabízíme

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace (zprostředkovaně nezávislými projekčními firmami), montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A do Z