DiNER-T / kuchyňské digestoře s přívodem vzduchu

Digestoře DiNER-T 

Kompaktní větrací zařízení pro kuchyňské provozy, které je vybaveno rekuperací s účinností až 68 %, dohřevem čerstvého vzduchu po rekuperaci a filtraci odpadního vzduchu s účinností až 94 %. Výhodou tohoto zařízení je integrace veškerých funkcí přímo do digestoře, která je umístěna v prostoru nad varným blokem. Systém nevyžaduje strojovnu vzduchotechniky, pouze do potrubí se instaluje přívodní a odvodní ventilátor. Vhodné pro rekonstrukce starých budov, kde není prostor pro strojovnu vzduchotechniky.

Doporučujeme dodat jako systém s ventilátorovými díly SVF a automatickou regulací provozu.

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně?

V této sekci se dozvíte vše o správném návrhu systémů a čeho se vyvarovat. Určeno hlavně pro provozovatele stravovacíh zařízení.

čtěte dál

Proč ATREA?

ATREA s.r.o. je výrobcem hlavních částí systémů, mezi které patří větrací jednotky DUPLEX s rekuperací tepla, větrací a klimatizační stropy, digestoře a regulace. Vše získáte od jednoho výrobce s jednou zárukou až na 5 let.

reference

Co nabízíme?

Vlastní výrobky, poradenství, zpracování studií nebo projektové dokumentace, montáž autorizovanými montážními firmami, záruční a pozáruční servis.

zakázka od A-Z