Výherce 7. kola soutěže ATREA

Datum: 19.7.2019

Od 2. 1. do 30. 6. 2019 probíhalo 7. kolo naší velké soutěže a my již známe šťastné výherce. Hlavní výhru získal paní M. z okresu Jablonec nad Nisou! 

Zvítězila mladá rodina s pasivním domem ATREA

Po sedmi kolech a tři a půl letech trvání soutěže se z hlavní výhry raduje mladá rodina, která si nechala postavit pasivní dům od naší společnosti! Jedná se o moderní skeletovou dřevostavbu v energeticky pasivním standardu situovanou na svazích u Jablonce nad Nisou. Součástí tohoto domu je ucelený systém vytápění, větrání a chlazení, všechny funkce potřebné pro dnešní život v pasivním domě v jednom systému! Hlavním prvkem je naše kompaktní vzduchotechnická jednotka DUPLEX RB5, dále pak Integrovaný zásobník tepla (IZT-U) velikosti 650.

Předali jsme výherní certifikát výherci hlavní výhry

Ve středu 10. 7. předal výherci Vedoucí obchodu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, pan Tomáš Kott výherní certifikát, na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA, což je hlavní výhra v naší soutěži.

Zúčastněte se již 8. kola soutěže!

Nestihli jste se zúčastnit 7. kola soutěže? Nevadí, protože od 4.7. do 31.12. 2019 probíhá již 8. kolo soutěže! Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě jistoty čerstvého vzduchu a nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela ZDARMA!

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!