ATREA s.r.o. www.atrea.cz

Teplovzdušné jednotky DUPLEX Alfa 3V a Kappa 3V

Datum: 13.4.2011
Autor: ATREA s.r.o.

Jednotka DUPLEX Alfa 3VSpolečnost ATREA uvádí v těchto dnech na trh nový typ zařízení pod názvy DUPLEX Alfa 3VKappa 3V. Jedná se o kompaktní teplovzdušnou vytápěcí, chladicí a větrací jednotku s rekuperací tepla s vestavěnou vnitřní částí tepelného čerpadla vzduch-voda a topenářskými sestavami.

Jednotky vychází z osvědčené koncepce teplovzdušných jednotek DUPLEX 3. generace, které obsahují velmi úsporné EC ventilátory. Systém tlakového řízení při větrání zajišťuje rovnotlak v objektu ve všech provozních režimech VZT systému.

Součástí jednotek DUPLEX Alfa 3V a Kappa 3V je i vestavěné tepelné čerpadlo vzduch-voda (provedení „split“ s oddělenou venkovní jednotkou) a doplňkové topenářské sestavy. V základním provedení je osazena směšovací sada pro řízení teploty topné vody do teplovodního ohřívače vzduchu a do doplňkových otopných ploch (podlahové topení, radiátory). Jako volitelné příslušenství se dodává směšovací sada pro druhý topný okruh nebo solární čerpadlová sada.

Hlavními výhodami jednotek DUPLEX Alfa 3V a Kappa 3V jsou:

K dispozici jsou ke stažení následující podklady:

Unikátní technické řešení jednotek DUPLEX Alfa 3V a Kappa 3V bylo oceněno odbornou porotou na výstavách Coneco v Bratislavě (Čestné uznání – více zde) a SHK Brno (Zlatá medaile – více zde).

© ATREA s. r. o. 1998-2021