ATREA s.r.o. www.atrea.cz

Změna regulace větracích jednotek řady DUPLEX EC, ECV s ovladačem CP 08 RD

Datum: 31.7.2009
Autor: ATREA s.r.o.

Ovladač CP 08 RDVážení obchodní přátelé,

v novém ceníku divize „Větrání a teplovzdušné vytápění rodinných domů a bytů" je poprvé uveden nový digitální ovladač pro dvouzónové jednotky typu CP 08 RD, který nahrazuje původní typ CP 01 RD. Tato drobná záměna ale skrývá nejradikálnější změnu regulace v oblasti výrobků pro RD od roku 2002. Jedná se postupné zavádění nové generace regulace. V první etapě u větracích jednotek s rekuperací tepla řady DUPLEX EC a DUPLEX ECV, v další etapě pak bude stejný typ regulace použit i u teplovzdušných jednotek.

Vzhledem k rozsahu a důležitosti změny regulace, vč. návaznosti na již realizované VZT rozvody, bychom ji chtěli představit podrobněji.

Základní informace a popis ovladače CP 08 RD: Základní informace a popis řídící desky rovnotlaké větrací jednotky DUPLEX EC / ECV:
Doplňující a odbornější informace pro stávající uživatele rovnotlakého větracího systému ATREA, servisní techniky a montážní firmy:
Věříme, že i přes případné drobné komplikace v servopohonech a datu zavedení tuto změnu přijmete a informace v tomto sdělení Vám pomohou při volbě komponentů, realizacích systémů a při jejich užívání.

© ATREA s. r. o. 1998-2022